Clasament

Categoria Huhurezu Mare

Clasament
Echipa
Proba 1
Proba 2
Proba 3
Proba 4
Proba 5
Proba 6
Proba 7
Proba 8
Proba 9
Nr. probe
finalizate
Timp
probe
Penalizări
Vouchere
Timp
total
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
1
20 Cheile Dopca
10:17
10:33
11:00
11:04
8
11:51
12:04
12:31
12:38
14:21
14:32
5
15:19
15:33
5
15:59
16:11
17:00
17:25
10
8
1 oră 42 minute
28 minute
2 ore 10 minute

Categoria Cocoșii de munte

Clasament
Echipa
Proba 1
Proba 2
Proba 3
Proba 4
Proba 5
Proba 6
Proba 7
Proba 8
Proba 9
Nr. probe
finalizate
Timp
probe
Penalizări
Vouchere
Timp
total
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
start
stop
penalizări
1
5 Pestera Liliecilor
10:17
10:28
10:57
10:58
11:33
11:39
12:04
12:08
13:47
13:53
5
14:48
15:08
4
15:34
15:42
16:25
16:46
8
1 oră 17 minute
9 minute
7 minute
1 oră 19 minute
2
15 Pădurea Bogata
10:17
10:32
11:09
11:14
6
11:58
12:06
12:33
12:35
14:25
14:26
5
15:38
15:53
3
16:19
16:38
17:37
17:49
8
1 oră 17 minute
14 minute
10 minute
1 oră 21 minute
3
9 Cheile Vârghișului
10:10
10:24
11:03
11:08
6
11:51
11:58
12:27
12:32
14:41
14:52
5
15:46
16:00
1
16:30
16:38
17:17
17:37
8
1 oră 24 minute
12 minute
8 minute
1 oră 28 minute
4
29 Persani
10:10
10:24
11:04
11:07
11:51
11:57
12:27
12:45
14:41
14:51
5
15:46
15:59
2
16:30
16:39
17:17
17:38
8
1 oră 34 minute
7 minute
10 minute
1 oră 31 minute
5
23 Mestecănișul de la Reci
10:23
10:40
11:03
11:07
6
11:58
12:00
12:33
12:35
14:06
14:17
5
16:39
16:51
1
17:14
17:31
17:54
18:13
8
1 oră 24 minute
12 minute
1 oră 36 minute
6
25 Bucegi
10:20
10:35
11:10
11:13
4
11:58
12:00
12:50
13:00
15:04
15:15
5
16:10
16:20
1
16:47
17:04
17:37
17:50
5
8
1 oră 21 minute
15 minute
1 oră 36 minute
7
4 Peștera Bârlogul Ursului
10:10
10:24
10:41
10:43
8
11:14
11:21
11:35
11:44
13:31
13:40
5
14:48
15:01
5
15:34
15:44
16:15
16:35
8
1 oră 24 minute
18 minute
5 minute
1 oră 37 minute
8
11 Penteleu
10:15
10:31
11:04
11:09
2
11:58
12:02
12:27
12:37
14:41
14:52
5
15:46
16:00
5
16:30
16:41
17:17
17:38
8
1 oră 32 minute
12 minute
1 oră 44 minute
9
19 Poienile cu narcise de la Dumbrava Vadului
10:20
10:41
5
11:07
11:14
12:23
12:36
12:54
13:00
14:31
14:32
5
16:22
16:37
4
17:01
17:10
10
17:28
17:42
5
8
1 oră 26 minute
29 minute
10 minute
1 oră 45 minute
10
16 Piatra Cioplită
10:10
10:24
10:55
10:58
11:33
11:48
11:59
12:05
13:47
13:54
5
14:48
15:06
4
15:38
15:50
16:25
16:57
8
1 oră 47 minute
9 minute
10 minute
1 oră 46 minute
11
30 Postăvarul
10:15
10:32
11:03
11:09
6
11:51
11:56
12:25
12:33
14:41
14:52
5
15:46
16:00
2
16:30
16:39
17:17
17:41
8
1 oră 34 minute
13 minute
1 oră 47 minute
12
1 Hoinarii - Colții Corbului Mare
10:20
10:31
11:02
11:08
6
12:06
12:15
12:40
12:44
14:34
14:45
5
15:42
16:02
1
16:30
16:43
17:17
17:39
8
1 oră 36 minute
12 minute
1 oră 48 minute
13
24 Ciucaș
10:17
10:31
11:01
11:05
10
11:51
12:00
12:28
12:40
15:04
15:15
5
16:10
16:20
1
16:53
17:05
17:40
17:52
15
8
1 oră 24 minute
31 minute
1 oră 55 minute
14
27 Muntii Fagaras
10:20
10:35
10:57
11:00
8
11:33
11:42
12:27
12:41
14:13
14:24
5
16:17
16:30
4
16:57
17:07
17:56
18:22
8
1 oră 41 minute
17 minute
1 oră 58 minute
15
3 Muntioru Ursoaia
10:15
10:28
10:59
11:02
11:51
12:08
12:32
12:48
14:09
14:20
5
15:01
15:16
4
15:40
15:56
16:33
16:55
8
1 oră 53 minute
9 minute
2 ore 2 minute
16
6 Herculian
10:23
10:48
11:32
11:35
6
12:40
12:55
13:41
13:55
15:54
16:05
5
16:48
17:02
3
17:28
17:32
18:01
18:10
20
8
1 oră 35 minute
34 minute
1 minut
2 ore 8 minute
17
18 Peștera Dambovicioara
10:10
10:24
10
10:59
11:04
8
11:51
12:04
12:25
12:28
14:21
14:32
5
15:28
15:52
5
16:30
16:45
10
17:30
17:36
8
1 oră 31 minute
38 minute
2 ore 9 minute
18
8 Peștera Valea Cetății
10:17
10:32
11:03
11:09
10
11:51
12:03
12:21
12:30
14:21
14:32
5
15:20
15:43
3
16:06
16:18
17:06
17:38
8
2 ore
18 minute
7 minute
2 ore 11 minute
19
26 Cutezătorii - Stânca bazaltică de la Rupea
10:20
10:34
11:14
11:20
12:19
12:31
13:00
13:05
15:04
15:15
5
16:11
16:44
5
17:14
17:21
18:05
18:38
5
8
2 ore 1 minut
15 minute
3 minute
2 ore 13 minute
20
17 Coloanele de bazalt de la Racoş
10:15
10:31
10:53
10:56
6
11:27
11:37
11:59
12:05
13:47
13:58
10
14:55
15:13
4
15:48
16:05
17:00
17:40
8
2 ore 1 minut
20 minute
2 ore 21 minute
21
28 Mlaștina Hărmanului
10:25
10:37
11:47
11:50
4
12:40
12:51
13:32
13:44
15:39
15:50
10
17:01
17:14
3
17:41
17:50
7
1 oră 11 minute
17 minute
1 oră 28 minute
22
2 Cheile Zărneștilor
10:15
10:29
11:16
11:23
4
12:21
12:33
13:00
13:12
15:04
15:15
5
16:18
16:39
5
17:05
17:15
7
1 oră 27 minute
14 minute
9 minute
1 oră 32 minute
23
13 Dealul Cetății Lempeș
10:23
10:50
11:27
11:31
12:18
12:26
13:32
13:36
16:01
16:12
5
17:28
17:44
6
1 oră 10 minute
5 minute
1 oră 15 minute
24
21 Piatra Mare
10:23
10:50
11:27
11:31
12:18
12:32
13:32
13:42
16:01
16:12
5
17:28
17:36
6
1 oră 14 minute
5 minute
1 oră 19 minute
25
22 Vulcanii Noroiosi
10:23
10:50
11:27
11:31
12:18
12:25
13:32
13:45
16:01
16:12
10
17:28
17:48
6
1 oră 22 minute
10 minute
6 minute
1 oră 26 minute
26
10 Comana
27
12 Piatra Craiului
28
14 Stejerișul Mare
29
7 Muntele Tâmpa
30
20